Як обрати фрезу для станка з ЧПУ?

Як обрати фрезу для станка з ЧПУ?

Як обрати фрезу для станка з ЧПУ?

 

Обираючи фрези для станка з ЧПУ, в першу чергу слід звернути увагу на матеріал який буде необхідно обробляти, його фізико-механічні властивості і тип робіт (фрезерування, розкрій, 3D – обробка). Серед основних матеріалів, можна виділити 3 типи:

– Дерево і похідні матеріали (ДВП, ДСП, фанера),

– Пластики,

– Метали.

1.Дерево – дуже популярний матеріал, зустрічається в багатьох сферах використання, його висока функціональність і простота в обробці обумовлює високий попит . Існує два основних напрями: обробка масиву (натурального дерева) і плитні матеріали (фанера, ДСП, ДВП).

Обробка масиву. З цим напрямом виконують

дві операції: 3d-обробка і розкрій. Для 3d обробки використовуються конусні сферичні фрези. Вони дають високу якість и чистоту рельєфу, дозволяють проводити обробку без чорнових робіт. Обрізка виконується кінцевими фрезами по дереву або стружколомом. Звичайні сферичні фрези використовуються рідко, для дуже крупних 3D рельєфів, для попередньої чорнової обробки або при фрезеруванні U-пазів.

Плитні матеріали. Основною операцією в роботі з цим видом матеріалу – розкрій і гравірування по середній лінії. Вибір інструменту залежить від необхідності чистоти поверхні заготовки. Найбільш продуктивними фрезами, в цій справі, буде фреза типу кукурудза або стружколом. Інструменти цих типів забезпечують найбільшу швидкість подачі, довгий строк служби, але бокові поверхні можуть бути з незначними подряпинами. Якщо слід отримати більш чисту бічну поверхню, слід використати кінцеві двозахідні і однозахідні фрези. Плитні матеріали часто ламінують. В такому випадку пошкодження поверхні не допустимо. Якщо ламінацію проведено з однієї сторони, то слід звернути увагу на  фрези з відводом стружки вниз – ці фрези вбережуть поверхню матеріалу від пошкоджень, так як сила різу направлена до низу. Також з важливих особливостей цього інструменту є властивість притискати заготовки, завдяки стружці, яка залишається в пазу. Така методика буде актуальна у випадках, коли вакуумний стіл відсутній, або деталь має замалі розміри. Якщо ламінація виробу нанесена з двох сторін, то доречним буде використання компресійних фрез. Цей тип інструменту, має спрямовану силу різу до центру. А також такі властивості мають фрези з прямими ножами, вони не створюють зусиль направлених впродовж своєї осі.

Для гравірування по середній лінії використовують профільні фрези ARDEN.  Ці фрези підбираються в залежності від профілю котрий необхідно отримати.

2.Пластик – дуже поширена група матеріалів, багато з яких мають термопластичні властивості і саме це перешкоджає якісному результату розкрою. Якщо температура в зоні різання буде занадто високою, стружка почне оплавлятись, налипаючи на фрезу. Виходячи з цього, фрези повинні бути максимально гострими, з хорошим відведенням стружки, низькою шорсткістю стружкової канавки. Найефективнішими будуть фрези однозахідні і фрези двозахідні з спеціальною заточкою по пластику. Ці фрези мають оптимальні кути заточки і додаткову поліровку стружкової канавки. Також однозахідні фрези можна обрати з видаленням стружки вниз, їх переваги були описані раніше. В останній час, дуже популярні композитні панелі, головною операцією в роботі з ними є їх згибання, то ж для цих цілей у нас розроблені спеціальні фрези для згибання композитних панелей.

 

3.Метал – це розділ найбільш великий і складний для підбору інструменту. Фактично під будь-який метал, алюмінієві сплави, гартована сталь, нержавіюча сталь, титанові сплави – можна знайти оптимальне рішення, котре буде відрізнятися геометрією заточки і сортом карбіду. Розглянемо найбільш популярні метали:

– Легкі (кольорові) метали. Сюди можна віднести алюміній, дюраль, бронзу, латунь. Ці матеріали відносно легко фрезеруються, навіть на станках з не високою жорсткістю конструкції. Для цих типів металу слід використовувати фрези с розділу «фрези по алюмінію». Ці фрези без PVD – покриття, мають гостру заточку і додаткове полірування. Окремо слід виділити роботу з тонким листковим матеріалом, як правило це чистий алюміній чи мідь. Ці матеріали в’язкі, тому як і з пластиком ріжуча кромка фрези повинна бути максимально гострою, а відведення стружки ефективним. Однозахідні фрези чи двозахідні будуть оптимальним рішенням.

– Вуглецева, легована, нержавіюча сталь має приблизно однакову твердість (HRC20- HRC35), добре обробляється дво- та чотирьохзахідними фрезами загального призначення твердістю до 55 HRC.

– Гартована сталь має твердість (HRC35- HRC62) – для обробки потрібно обрати кінцеві та сферичні фрези з більшою твердістю до HRC65, та збільшеним кутом нахилу спіралі до 45°.

– Сплави титану/чистий титан – твердість титану не дуже висока, але він має декілька особливостей, які негативно впливають на якість фрезерування. Низька теплопровідність яка дуже сприяє нагріванню зони різу, хімічна активність і налипання на ріжучі кромки, виникнення вібрацій завдяки властивості металу «пружинити», все це впливає на якість обробки. Тому для фрезерування титану, слід використати фрези з великою кількістю ріжучих кромок, з хорошим відведенням стружки і гострою ріжучою поверхнею.

Головне в роботі фрезерувальника – обрати правильну фрезу!