Вас вітає виробник твердосплавного інструменту для ЧПУ – компанія FrezyCNC!

Вже багато років наша компанія займається продажом та виготовленням твердосплавних фрез для ЧПУ станків. Наша база клієнтів налічує велику кількість майстрів і виробництв по всій території України. Маючи значний досвід у виготовленні і використанні такого приладдя, ми пропонуємо лише найкращі варіанти інструменту перевіреного часом. Ми можем запропонувати вам твердосплавні фрези на будь-який бюджет, та оптимально підібрати для різних матеріалів і видів робіт.

Звертаючись до нас, ви отримуєте не лише якісний продукт, а й кваліфіковану консультацію спеціалістів, бо спілкування з вами ведуть люди зі значним досвідом та вмінням роботи за ЧПУ обладнанням. Тобто, діалог ведеться напряму з виробником, а не посередником, як зазвичай це буває.

Асортимент товару, представлений на сторінках нашого інтернет магазину, сформований з найкращих інструментів власного виробництва, а також відомих тайванських, китайських та європейських брендів.

Виготовлення фрез власного виробництва, виконуємо на високоточних станках фірми Walter. Завдяки сучасному обладнанню, виготовлення фрези здійснюється з максимальною точністю. А завдяки постійному нагляду і контролю якості нашими співробітниками, будь-які дефекти одразу відслідковуються та не потрапляють до кінцевого споживача. Для твердосплавних фрез які виготовляємо, ми використовуємо лише якісні варіанти стержнів, європейських брендів. Це дозволяє нам конкурувати з виробниками країн ЄС та надавати значно нижчу вартість при таких самих властивостях інструменту.

Серед інструментів в нашому магазині, ви знайдете:

  • Фрези кінцеві по металу, дереву, пластику та композитним матеріалам,
  • Гравери твердосплавні,
  • Зенківки та Зенкери по алюмінію, чорним та кольоровим металам,
  • Свердла твердосплавні,
  • Профільні фрези Arden,
  • Фрези для ювелірів по воску, мікрогравери,
  • Додаткове оснащення для ЧПУ (цанги, цангові патрони, перехідники, гайки, ключі та т.ін.),
  • Дрібні інструменти для фінішної обробки (інструмент для шліфування та полірування).

Головною перевагою нашого ресурсу- є постійна наявність обладнання на складах, а також можливість виконувати фрези під замовлення. За вашими кресленнями, ескізами, або просто за вказаною необхідною конфігурацією, наші майстри зможуть змоделювати та виготовити фрезу на замовлення. Достатньо заповнити спеціальну форму та очікувати отримання якісного інструменту. Вам не доведеться довго чекати готовий результат, як це буває при замовленні від виробника з закордону, бо здійснюється виготовлення твердосплавних фрез в Україні, на власному обладнанні.

Також, можливе відновлення вживаної фрези та виготовлення фрез з матеріалів замовника, що значно здешевлює кінцеву вартість інструменту.

Ми відкриті для співпраці з виробництвами, майстрами та дилерами для взаємовигідних відносин. Завжди раді новим клієнтам! З повагою, команда FrezyCNC.

Приклади виконаних робіт можно переглянути в нашому профілі Instagram

В интернет магазине фрезы нашего производства обозначены логотипом

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.