+38(066)944-65-14 | +38(096)923-20-91 | +38(093)795-86-63 | +38(095)464-34-22|frezycnc@ukr.net

ГРН

Товар Діаметр хвостовика (в мм.)

Товар Діаметр ріжучої частини (в мм.)

  Товар Довжина ріжучої частини (в мм.)

  Товар Кількість ножів

  Товар Загальна довжина фрези (в мм.)

  Товар Радіус (в мм.)

   Фреза свердло Форстнера твердосплавна серії 0116

   Фреза arden серії 0116 або свердло Форстнера – даний вид фрез призначений для глухих отворів з високою точністю граней, де звичайні інструменти не змогли б впоратися з даним завданням. Завдяки напайним твердосплавним пластинам, зріз та горизонталь дна залишаються ідеально рівними. Цей вид профільних фрез необхідний за таких завдань як фрезерування посадкових місць під кріплення при виготовленні меблів, маскування болтів або шурупів і т.д.

   Фірма Arden давно відома на ринку своєю високою якістю обробного інструменту, тому купуючи профільну фрезу для роботи по дереву, ДСП, МДФ – ви отримуєте довговічний продукт із відмінними ріжучими якостями. Відмінною особливістю цього виду профільних фрез є те, що вони самоцентруються під час роботи, що благотворно впливає на якість і без зусиль дозволить виконати необхідні отвори в будь-якій заготовці.
   Як і в більшості лінійки фрез arden, хвостовик має американський стандарт розмірів та обчислень у дюймах, тому для використання у ЧПУ верстатах та фрезерах, що не мають необхідної цанги, можна скористатися перехідною втулкою.

   Title

   Вгору