+38(066)944-65-14 | +38(096)923-20-91 | +38(093)795-86-63 | +38(095)464-34-22|frezycnc@ukr.net

ГРН

Товар Діаметр хвостовика (в мм.)

  Товар Діаметр ріжучої частини (в мм.)

   Товар Довжина ріжучої частини (в мм.)

    Товар Кількість ножів

     Товар Загальна довжина фрези (в мм.)

     Товар Радіус (в мм.)

      Фрези по каменю.

       

      Одним з найтвердіших матеріалів які оброблюються на ЧПУ станках є різного роду кам’яні, абразивні заготівки. Тому до інструменту який їх має оброблювати, є високі вимоги до рівня його твердості. Звичайні інструменти з металевих сплавів, погано справлятимуться з таким завданням, та дуже швидко будуть виходити з ладу. Тому фрези по каменю мають особливий склад, що дозволяє оброблювати мармур, граніт та інші гірські породи.

      Фрези по каменю мають в своєму складі компоненти твердіші за оброблюваний матеріал – алмази. Виготовляються методом спікання стержню і алмазного покриття в однорідний шар, що витримує роботу з гірськими породами. Алмазна фреза для обробки каменю може бути пристосована під специфічний вид фрезерування, певний тип порід і мати додаткові компоненти в своєму складі, для кращих показників обробки. При роботі з твердими матеріалами, завжди слід використовувати мастило-охолоджуючі рідини, щоб уникнути перегрівання інструменту та його пошкодження.

      В залежності від серії, призначення у кожної фрези для обробки каменю своє:

      • Серія CP, CQ, CZ – виконання цих фрез проходить за принципом спікання вольфрамового зв’зуючого. Мають призначення обробки піщаника, мармуру та інших не твердих типів. В залежності від маркування, можуть відрізнятися формою ріжучої частиник.
      • – SGZ, SGP, SGM – даний тип інструменту є фрезою для абразивних порід каменю, що мають структуру ріжучої частини із композиту та алмазів за технологією Holy Light. Ці серії використовується як фрези для нанесення гравіювання на тверді види кам’яних матеріалів – граніт, тощо. Цей інструмент не використовують на великі глибини у один прохід.
      • FP, FZ – мають один тонкий шар алмазного покриття, що дозволяє їм працювати лише з м’якими каменями.
      • DSZ – надміцна структура цього інструменту виконана за технологією спікання з заповненням простору вольфрамового зв’язуючого. Інструмент серії – це фрези по граніту, мармуру і таке ін. Також не передбачається робота в один прохід на великі глибини врізання.

      Фрези по каменю можуть виконувати різьблення, гравіювання візерунків, орнаменту, художнє різьблення. Різні етапи обробки передбачають використання фрези по каменю для чистової та чорнових робіт.

      Якщо ви вагаєтесь з вибором, якої серії купити фрезу по каменю, зверніться до нашого кол-центру за допомогою.

      Title

      Вгору