Якщо вам потрібна версія для друку форми замовлення, ви можете її завантажити по цьому посиланню:
“завантажити бланк замовлення”

 

Індивідуальне виготовлення, переточка та відновлення фрез.

 

Під час роботи з різними матеріалами на станках з ЧПК, доволі часто виникає потреба в інструменті з особливими ріжучими властивостями. Щоб не застосовувати декілька етапів обробки, простіше виготовити твердосплавний спецінструмент під замовлення для ЧПК(ЧПУ) і зберегти багато часу, та полегшити виготовлення продукції. Індивідуальне виготовлення фрез і спецінструменту дозволяє обрати будь-які характеристики, необхідні для виконання ваших робіт. Також, можливо повторити геометрію інструменту, виготовивши аналог з більш якісного сплаву або інструмент, який не можливо придбати на території країни.

Ми виконуємо виготовлення фрез за індивідуальним замовленням як з власного матеріалу, так і з матеріалу замовника, що дає можливість з економити кошти. Так, наприклад у вас є твердосплавна фреза, яка була пошкоджена, але виконана з якісного сплаву – ви можете надіслати її нам і ми використаємо ваш матеріал для виготовлення ріжучого інструменту ЧПК (ЧПУ). Відновлення і переточка твердосплавних фрез дозволяє відновити такі інструменти, видаливши пошкоджену частину і зберегти стару або виготовити нову геометрію. Найбільш популярними інструментами є кінцеві і сферичні фрези під замовлення, так як це найпоширеніші види фрез у виробництві.

Виготовлення, переточка і відновлення фрези відбувається на високоточному обладнанні німецького виробництва, відомого бренду – Walter. Цей оброблювальний центр, дозволяє проводити виготовлення твердосплавної фрези під замовлення з високою точністю, що дає можливість надати аналоги таких фрез як фрези hanita, sandvik, dormer, dhf.

Твердосплавні фрези під замовлення виконуємо лише з високоякісних заготовок, які досконало підбираємо, в залежності від матеріалу який потрібно оброблювати. Правильний вибір твердосплавних стержнів і геометрії фрези, дозволяє значно подовжити строк служби інструменту. Тому, ми працюємо лише з кращими сортами сплавів. Додатково можливе нанесення PWD покриття, за потреби, згідно вимог процесу обробки. PWD покриття – це багатошарове нанесення захисного матеріалу, яке відрізняється високою міцністю і стійкістю до окислення. Завдяки такому покриттю, фрези краще витримують значну швидкість і подачу. Ви можете надати як креслення, так і ескіз, або просто описати специфіку ваших робіт і наші спеціалісти виготовлять для вас інструмент.

Замовити виготовлення фрез можливо з доставкою по всій території України зручним для вас способом. Оформити індивідуальні фрези на замовлення можна за допомогою спеціальної форми, вказавши всі необхідні параметри інструменту.